bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Co, gdzie, kiedy?

  • 28 lutego 2021
  • 25 czerwca 2021
  • wyświetleń: 13309

Sanah zaśpiewa w Bielsku-Białej w czerwcu i we wrześniu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Bielskie Centrum Kultury przełożyło występ sanah w ramach cyklu "Inne brzmienie miasta", na wrzesień. Wokalistka zaśpiewa jednak w naszym mieście już w czerwcu w ramach swojej pierwszej trasy koncertowej!Wokalistka zagra pierwszy bielski koncert 25 czerwca (ZMIANA DATY) o godzinie 20.00 w Klubie Klimat, zaś w Bielskim Centrum Kultury da dwa koncerty 16 września o godzinie 17.00 i 19.30. Wydarzenie pierwotnie miało odbyć się w kwietniu.

sanah (pseudonim pisany z małej litery) to jedna z najciekawszych wokalistek z nurtu tzw. quality pop na polskiej scenie. Została zauważona na YouTube, gdzie zamieszczała własne kompozycje, które powoli zaczęły zjednywać sobie coraz większą rzeszę wielbicieli. Może pochwalić się niepowtarzalnym stylem pisania piosenek - w warstwie tekstowej z wdziękiem i humorem łączy młodzieżowy slang z poezją, muzycznie jak z rękawa sypie chwytliwymi, przebojowymi melodiami.

Jest autorką jednego z największych przebojów w polskiej muzyce pop ostatnich lat - „Szampana” - a także "Melodii", "No sory" i "Ale jazz!".

Więcej informacji o koncercie w BCK: www.bck.bielsko.pl/aktualnosci/sanah

sanah
fot. materiały prasowe


#NoSory Tour to nie tylko koncerty, to również możliwość wzięcia udziału w Meet&Greet z Artystką. Będzie to wyjątkowe przeżycie w specjalnie stworzonej przestrzeni, oddające klimat twórczości artystki. Każdy z uczestników, który zakupi bilet z opcją M&G będzie miał możliwość zadania pytania podczas Q&A, jak również zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które otrzyma w dwóch wersjach - polaroidu oraz cyfrowej. Na pamiątkę każdy z uczestników spotkania otrzyma również wyjątkowy plakat z autografem sanah oraz będzie mógł nabyć merch artystki bez kolejki.

Bilety na #NoSory Tour dostępne goingapp.pl/sanah

ar / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury, Materiały prasowe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj