bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Najpopularniejsze

  • 27 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 4240

[FOTO] Zderzenie trzech samochodów na alei Andersa. Duże utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W piątek, 27 sierpnia około godziny 12.30 na al. Andersa w Bielsku-Białej, na wysokości sklepu Kaufland, jadąc w stronę Hulanki doszło do dwóch kolizji, w których łącznie uczestniczyło pięć samochodów osobowych. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień w ruchu.

Dwie kolizje i pięć uszkodzonych samochodów na al. Andersa w Bielsku-Białej - 27.08.2021 · fot. Bielskie Drogi


Sprawcą pierwszego zdarzenia był kierowca Opla Corsa, który najechał na tył samochodu marki Kia Rio. Koreański samochód stał przed światłami na lewym pasie ruchu. Najechany na tył pojazd został pchnięty do przodu i uderzył w Renault stojące na pasie do lewoskrętu w ulicę Sosnkowskiego. Po chwili doszło do kolejnej kolizji. Kierowca Opla Insignia najechał na tył samochodu marki Opel Adam.

W pierwszym zdarzeniu ranna została pasażerka samochodu marki KIA. Starsza kobieta uskarżała się na silny ból kręgosłupa. Miała trudności z opuszczeniem samochodu. Jej wnuczka, która prowadziła pojazd była bardzo roztrzęsiona. Pomocy psychologicznej udzielił jej jeden ze strażaków. Po chwili młoda kobieta doszła do siebie. Została przebadana przez ratowników i pozostała na miejscu zdarzenia.

Policjanci wyjaśniają okoliczności obu zdarzeń. W kraksie trzech samochodów prowadzone są czynności pod kątem wypadku drogowego. Kolizja dwóch Opli to będzie tzw. odjazd, bowiem kierowca Insignii odjechał z miejsca zdarzenia. Jak udało się nam ustalić, zrobił to za zgodą pokrzywdzonej bowiem ta początkowo nie widziała uszkodzeń na swoim samochodzie. Prawy pas ruchu w stronę osiedla Beskidzkiego był zablokowany do godziny 14.30.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj