bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 września 2016
  • wyświetleń: 4943

Kogo chciałbyś posłuchać w Bielsku-Białej? Kolejny plebiscyt BCK-u

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Bielskie Centrum Kultury ogłosiło kolejny plebiscyt. Głosujemy na wykonawców, których chcielibyście zobaczyć i posłuchać w Bielsku-Białej w roku 2017.

Tegoroczny plebiscyt jest podzielony na 3 etapy. Pierwszy etap trwa od 1 do 30 września. Wysyłamy mailem pod adres glosuj@bck.bielsko.pl propozycje polskich lub z Polską związanych wykonawców. Można zgłosić dowolną liczbę artystów. Swoje propozycje można składać również za pośrednictwem profilu BCK na facebooku.

Wszystkie propozycje zostaną opublikowane 1 października. Wtedy rozpocznie się drugi etap, który potrwa od 1 do 31 października. Głosujemy na maksymalnie 3 wykonawców, 1 raz z jednego adresu mailowego. 1 listopada Bielskie Centrum Kultury opublikuje skróconą listę artystów. - Skreślimy z niej "podmioty wykonawcze" które otrzymały mniej niż 10 głosów - informuje BCK.

W trzecim etapie, który potrwa od 1 do 30 listopada głosujemy na artystów ze "skróconej" listy.

ab / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj