bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 sierpnia 2021
  • 4 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 6326

[FOTO] Groźnie na S-52 w Jasienicy. Drogowcy dostali drugie życie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

We wtorek, 3 sierpnia kilkanaście minut przed godziną 11.00 na S-52 w Jasienicy doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Kraksa miała miejsce na wysokości zakładów Ceramika Pilch, na jezdni prowadzącej w stronę Cieszyna. W kategorii cudu można traktować to, że nikt nie został ranny ani nie zginął.

Kraksa na S-52 w Jasienicy - 3.08.2021 · fot. Bielskie Drogi


Pracownicy służby drogowej zatrzymali pojazd na poboczu w związku z mającymi się tam rozpocząć pracami. Wyszli z pojazdu i ustawili oznakowanie zmuszające kierowców do zjazdu na lewy pas ruchu. Gdy wracali do pojazdu po resztę rzeczy w ich pojazd z ogromną siłą uderzył samochód dostawczy marki Iveco Daily. Drogowcy byli dosłownie tuż obok, czyli około dwa metry od samochodu. Szczęśliwie nikt nie został potrącony, ani uderzony latającymi w powietrzu elementami.

Co było powodem tego, że furgon staranował pojazd drogowców? Wszystko wskazuje na wystrzał na przedniej osi pojazdu lub inną usterkę, która skutkowała gwałtownym ściągnięciem pojazdu na prawą stronę jezdni. Jak tłumaczył kierowca Iveco, nagle wyrwało mu kierownicę z rak - nie mógł nic zrobić.

Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci. Prawy pas ruchu w stronę Cieszyna był zablokowany do godziny 14.30.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj