bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 września 2021
  • wyświetleń: 5615

[FOTO] Solidna kraksa na Piastowskiej. Było blisko tragedii!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 1 września około godziny 12.00 na skrzyżowaniu Piastowskiej z Sobieskiego w Bielsku-Białej. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Kraksa na ul. Piastowskiej - 1.09.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zawiniła młoda kobieta kierująca Jeepem, która jadąc ulicą Piastowską w stronę Hulanki postanowiła skręcić w lewo. Wymusiła pierwszeństwo na kierowcy Volkswagena Passata, który poruszał się od Hulanki w stronę dworca PKP. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Volkswagen został wyrzucony na chodnik tuż przy przystanku autobusowym. Szczęśliwie nie doszło do potrącenia żadnego przechodnia, choć jak relacjonują świadkowie - naprawdę niewiele brakowało.

Uczestnicy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Udzielono im pomocy na miejscu. Nie było konieczności hospitalizacji. W czasie działań służb ratunkowych ulica Piastowska w stronę dworca była zablokowana. Sprawa zakończyła się mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj